Společnost Bazény Kosík se zabývá po 20 let kompletní výrobou a následnou realizací bazénového řešení. Používané materiály jsou zdravotně nezávadné s atestem na pitnou vodu. Materiál je německé výroby nejvyšší kvality. Realizujeme jak rodinné domy tak velké zakázky pro hotely v přímořských letoviscích po celé Evropě.

Bazény jsou vyráběny ve vlastní režii technologií polyfuzního svařování plastu. Našim zákazníkům jako jedni z mála na českém trhu nabízíme kompletní řešení dodávky včetně bagrování a betonování základní desky pod bazénem.

NAŠE BAZÉNY

Bazény jsou vyráběny na přání zákazníka v jakémkoli tvaru, velikosti a barvy. Mezi základní barvy patří bílá, šedá, tyrkysová, zelená, světle modrá a středně modrá. Bazény jsou standardně vybaveny, pískovou filtrací a čerpadlem pro sladkou i slanou vodu. Zákazník dále může vybírat vnitřní osvětlení bazénu v různých barevných variantách či klasicky bílé. Je použito LED osvětlení s nízkou spotřebou energie.

Jako příslušenství jsou dále dodávány vestavěné protiproudy nebo ohřev vody pomocí tepelného čerpadla.

Postup realizace zahrnuje zhotovení projektu, výkopové práce dle rozměrů bazénu a betonáž základové desky pod bazén. Následuje osazení bazénu a jeho postupné obetonování po stranách.